Live in Fairytale
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Cheryl Cole polaskana optužbama: “Zvučim toliko dobro da misle kako samo otvaram usta”

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Leonardaa :)

Leonardaa :)
Administrator

Cheryl Cole polaskana optužbama: “Zvučim toliko dobro da misle kako samo otvaram usta” CC24

Mnogi su napali Cheryl zbog njenog nastupa povodom jubileja kraljice Elizabethe Druge, ali ona kaže da je to za nju kompliment.
28-godišnjakinja insistira na tome da uvek peva uživo i da je ljudi napadaju jer joj glas zvuči toliko dobro. “Ako mislite da zvučim toliko dobro jer u stvari samo otvaram usta, ja sam srećna, shvatam to kao kompliment” rekla je pevačica za BBC.
Cheryl kaže i da svi koji vole njenu muziku moraju da se zahvale will.i.am.u, koji ju je ubedio da gradi solo karijeru. “Will mi je rekao, ‘Znaš da treba da snimiš ploču, zar ne?’ Ja sam mu rekla ‘Ne želim to, ne još.’ On je nastavio da me ubeđuje ‘Mislim da bi trebala, moraš to. Želim da budem uključen u to’, rekao je. I zaista je bio uključen od prvog dana. Prvu solo pesmu snimila sam sa Willom.”

Share this post on: reddit

No Comment.

[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.