Live in Fairytale
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Kelly Clarkson: “Mrzela sam svoj život nakon Američkog idola”

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Leonardaa :)

Leonardaa :)
Administrator

Kelly Clarkson: “Mrzela sam svoj život nakon Američkog idola” 709819708kellyclarksonse
Sjajna pevačica kaže da je bila očajnog raspoloženja nakon završetka šoua, pa je razmišljala i da odustane od bavljenja muzikom.

Kelly se proslavila nakon što je pobedila u prvoj sezoni šoua 2002. godine, ali kaže da je veliki problem bio to što nije imala mentora. “Bići potpuno iskrena – niko nije pazio na mene”, rekla je za časopis Redbook. “Imala sam 19 godina. Bila sam dovoljno pametna da shvatim kako problem nije bio u meni, ali to nije stvari činilo lakšim. Isplakala sam se o tome, prve četiri godine mrzela sam svoj život, mnogo puta umalo nisam prekinula karijeru.”

Ipak, muzičarka je sad srećna zahvaljujući tome što uz sebe konačno ima momka, ali kaže da još uvek očekuje trenutak kad će joj se veza raspasti. “‘U čemu je štos?’ rekla sam mom asistentu. Rekla sam ‘Samo čekam da nešto pukne.’ Ona mi je odgovorila, ‘Ne, tako izgleda sreća’. Ja razmišljam, ‘Možda nikad nisam ni bila srećna!’. Brandon me čini srećnim.”

Share this post on: reddit

No Comment.

[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.